Turquaz Ajans ...

Hakkımızda

Turquaz Ajans ile Profesyonelliğe Adım Atın.

Ne Yapıyoruz?
Turquaz Ajans olarak; moda, televizyon, reklam dünyasının ihtiyacı ile yetenekli modellerimiz arasında aracı bir kurum rolündeyiz. Model ajansı ailemizde bulunan modellerimize rehberlik, hem ulusal hem de uluslararası alanda kariyer sunmak için özenle çalışıyoruz. Odak noktamız her modellerimiz için, neyin en iyi olduğunu araştırarak; yeteneklerini ön plana çıkarmaktır. Turquaz Ajans, ajans sektöründe her zaman aktif olarak rol almış ve yeni yüzler, deneyimli, yetenekli modelleri bünyesine kazandırmıştır.
 1. time-line
  Mayıs 2010
  Şirketimiz Kuruldu

  2010 senesinde kurulan ve kuruluşundan bu güne birçok başarılı organizasyon,dizi, film ve sinema filmine imzasını atan ajansımız, Türkiye’nin “ilk” ve halen “en büyük” cast, model ve organizasyon ajansı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 2. time-line
  Ekim, 2012
  Yeni Yerinde Hizmete Devam...

  Önceden Bakırköy'de bulunan ajansımız, yeni yeri olan Mecidiyeköy Mahallesi, Önügören İş Merkezi, Selahattin Pınar Cd. No:18 D:B Blok Kat 3, Şişli, İstanbul adresine taşındı.

 3. time-line
  Ocak, 2013
  Gücüne güç kattı!

  Defile, dizi, film, sinema, ekspozisyon, ve moda çekimi organizasyonları ile reklam, ürün tanıtımı ve lansmanı alanlarında faaliyet göstermeye devam eden ajansımız bünyesinde barındırdığı uzman ve tecrübeli ekipleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 4. time-line
  Ekim, 2014
  Profesyonel Hizmetlere Devam...

  Turquaz Ajans organizasyon öncesi, organizasyon günü ve sonrası verdiği profesyonel hizmetler ile faaliyete geçtiği ilk günden bu yana sektördeki farkını ve kalitesini ortaya koymuştur.

 5. time-line
  Mayıs, 2015
  Oyuncu Menajerliği

  Ajansımız uzmanlığını yaptığı oyunculuk menajerliği ile sürdürmeye devam etmektedir.

 6. time-line
  Kasım, 2019
  Yenilendik

  Şirketimiz tüm teknoloji alt yapısını bu tarih itibari ile yenilemiş ve hizmet kalitesini artırarak faaliyetlerine devam etmektedir.