Turquaz Ajans ...

Bilinmesi Gerekenler?

Turquaz Ajans Oyuncu Kadrosuna Dahil Olabilmek İçin Hangi Yolu İzlemeliyim?

Öncelikle Turquaz Ajans'ı tercih etmeniz ve Turquaz Ajans'ın başvuru formunu doldurarak bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. başvurduğunuz formlarda kişisel bilgilerinizi gizleme ve korumada büyük özen göstermekteyiz

Turquaz Ajans'ın oyuncu kadrosunun bir parçası olmak için ilk olarak Turquaz Ajans'ın başvuru formuna internet üzerinden ulaşıp oyunculuk başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Online Başvuru formu bölümüne girerek doldurduğunuz oyunculuk başvuru formunu bize yollamanız gerekmektedir. Turquaz Ajans'ın hemen başvur bölümündeki istenilen bilgileri ve bir adet resminizi ekleyerek başvurunuzu bize ulaştırabilirsiniz. Bize ulaştırdığınız bilgiler ve resimler doğrultusunda uzman kadromuz tarafından değerlendirilip size üç gün içerisinde dönüş yapılacaktır. Bize ulaştırdığınız resimlerin özellikle şu doğrultu da olmalı; resim, vesikalık veya boydan resminiz olabilir fakat uzaktan çekilmemiş, sizi net gösteren resimler olmasına dikkat etmeniz önemli bir husustur. Sizin yüzünüzü kapatacak gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

İnternet aracılığı ile gönderdiğiniz fotoğraflarınız jpg uzantılı özellikte olup en fazla 2500 KB boyutlarında olmalıdır. Eğer yaşınız 18 yaşın altındaysa ailenin onayı gerekmektedir.

Turquaz Ajans başvuru linkindeki oyunculuk başvuru formunu eksiksiz doldurunuz. Formu doldurma sırasında herhangi bir aksilikle karşılaşırsanız iletişim bilgilerimize bakarak bize fotoğraflarınızı, kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi mail yolu ile de gönderebilirsiniz.

Uzman ekibimizce onay almış başvurular size sms, internet veya telefon üzerinden olumlu dönüş yaparak Turquaz Ajans'ın deneme çekimlerine davet ediliyorsunuz. Yapılan çekimler Turquaz Ajans'ın internet sitesinde yayınlanır ve bu sektörde ün yapmış müşterilerimizin sizi tanımasına fırsat verilir. Yapım şirketlerinin istediği doğrultuda ajansımız aracılıyla televizyon ekranlarının yeni yıldızı fırsatı yakalayabilirsiniz.

Turquaz Ajans bu sektörde titiz çalışan ve kadrosuna dahil olan oyuncuların en iyi şartlarda sektöre girmesini sağlayan, oyuncuları ve yapım şirketlerini birbirine bağlayan ağ niteliğindedir. Bu nedenle en çok tercih edilen ajans niteliğini koruma hedefindedir.
Başvurularınızı bekliyoruz.